Rodinný kemp u Lipenské přehrady

Camping Resort Frymburk ****

Rodinný kemp přímo u Lipna

V Jižních Čechách přímo na břehu největšího českého jezera Lipno buying a term paper  najdete Camping Frymburk. Příjemný rodinný kemp se nachází na cyklostezce směrem na Lipno nad Vltavou.

Camping Frymburk je vhodným místem pro relaxaci s nádherným výhledem na jezero ze všech míst i z teras mobilních domků, pro sport, wellness, pěší a cykloturistiku v přírodě, výlety na kanoích či raftech po Vltavě, ale také jako výchozí místo pro výlety po hradech a zámcích.

Pro stanování a kempování máme 170 míst, také místa se soukromým WC a sprchou. Dále zde pro ubytování naleznete luxusní a Economy mobilní domky.

Návštěvníkům kempu nabízíme moderní zázemí, restauraci s terasou achiefessays.net s čerstvým pečivem a zmrzlinou.

Koupat se a rybařit můžete přímo v kempu, je zde 800 metrů dlouhá udržovaná plážvodní park s trampolínami a skluzavkami, plážový volejbal. Vaše děti se zabaví na dětských hřištích, připraven je také animační program, stolní tenis, basketbal, v kempu funguje půjčovna surfů, lodí a jízdních kol.

TOP - sleva

V každém campingu skupiny můžete uplatnit společný slevový kupón -15%. Sleva se vztahuje na základní ceny (konkrétně: tarif za místo včetně přípojky elektřiny a ceny za osoby), a to po celou dobu otevření campingu. Nezáleží tedy, zda přijedete v mimo, mezi, nebo hlavní sezóně.

Tento slevový kupón získá každý host při odjezdu z kteréhokoli z našich campingů. Opět není důležité, zda budete ubytováni jen jeden, nebo 14 dní. Ubytujete se tedy v jednom z campingů skupiny TopCamping.cz a hned jak navštívíte kterýkoli jiný, můžete ihned slevu uplatnit.

Platnost již získaných kupónů není nijak časově omezena. Slevový kopón je nutné předložit hned při zápisu/ příjezdu do campingu.

Topcamping voucher je možné i kombinovat se slevovou kartou Campingcard ADAC, nebo Campingkey.

Slevový kupón je možno využít i na pevné ubytování- mobilní domy a apartmány. V tomto případě Vám bude poskytnuta sleva ve výši 10% z ceny za ubytování (mimo příplatku a poplatku obci).