Rodinný kemp u Lipenské přehrady

Camping Resort Frymburk ****

Rodinný kemp přímo u Lipna

V Jižních Čechách přímo na břehu největšího českého jezera Lipno najdete Camping Frymburk. Příjemný rodinný kemp se nachází na cyklostezce směrem na Lipno nad Vltavou.

Camping Frymburk je vhodným místem pro relaxaci s nádherným výhledem na jezero ze všech míst i z teras mobilních domků, pro sport, wellness, pěší a cykloturistiku v přírodě, výlety na kanoích či raftech po Vltavě, ale také jako výchozí místo pro výlety po hradech a zámcích.

Pro stanování a kempování máme 170 míst, také místa se soukromým WC a sprchou. Dále zde pro ubytování naleznete luxusní a Economy mobilní domky.

Návštěvníkům kempu nabízíme moderní zázemí, restauraci s terasou a s čerstvým pečivem a zmrzlinou.

Koupat se a rybařit můžete přímo v kempu, je zde 800 metrů dlouhá udržovaná plážvodní park s trampolínami a skluzavkami, plážový volejbal. Vaše děti se zabaví na dětských hřištích, připraven je také animační program, stolní tenis, basketbal, v kempu funguje půjčovna surfů, lodí a jízdních kol.

TOP - slevy

V každém campingu skupiny můžete uplatnit společný slevový kupón -15%. Sleva se vztahuje na základní ceny (konkrétně: tarif za místo včetně přípojky elektřiny a ceny za osoby), a to po celou dobu otevření campingu. Nezáleží tedy, zda přijedete v mimo, mezi, nebo hlavní sezóně. Slevový kupón je možno využít i na ubytování v mobilních domech. V tomto případě Vám bude poskytnuta sleva ve výši 10% z ceny za ubytování (mimo příplatku a poplatku obci).

Tento slevový kupón bylo možné získat jako veletržní nabídku na veletrzích cestovního ruchu které jsme navštívili(do roku 2021 jej získal i každý host při odjezdu z kteréhokoli z našich campingů).

Platnost již získaných kupónů není nijak časově omezena. Slevový kupón je jen nutné předložit hned při zápisu/ příjezdu do campingu.