Rodinný kemp u Lipenské přehrady

Camping Resort Frymburk ****

Rodinný kemp přímo u Lipna

V Jižních Čechách přímo na břehu největšího českého jezera Lipno najdete Camping Frymburk. Příjemný rodinný kemp se nachází na cyklostezce směrem na Lipno nad Vltavou.

Camping Frymburk je vhodným místem pro relaxaci s nádherným výhledem na jezero ze všech míst i z teras mobilních domků, pro sport, wellness, pěší a cykloturistiku v přírodě, výlety na kanoích či raftech po Vltavě, ale také jako výchozí místo pro výlety po hradech a zámcích.

Pro stanování a kempování máme 170 míst, také místa se soukromým WC a sprchou. Dále zde pro ubytování naleznete luxusní a Economy mobilní domky a nově dokonce plně vybavené Safari stany

Návštěvníkům kempu nabízíme moderní zázemí, restauraci s terasou a s čerstvým pečivem a zmrzlinou.

Koupat se a rybařit můžete přímo v kempu, je zde 800 metrů dlouhá udržovaná plážvodní park s trampolínami a skluzavkami, plážový volejbal. Vaše děti se zabaví na dětských hřištích, připraven je také animační program, stolní tenis, basketbal, v kempu funguje půjčovna surfů, lodí a jízdních kol.

TOP nabídka

14 denní pobyt se slevou až 58%

 

Tuto nabídku můžete využít ve vedlejší sezóně v jednom, nebo v kombinaci (týden+týden) obou našich TOP kempech.

Například  za Standardní místo + přípojka elektřiny (6A) + 2 osoby + rekreační poplatek zaplatíte jen 7 320 Kč!

Platí 17.5 – 1.7. a 24.8. – 1.9. 2024.  Pro využití této nabídky musí být pobyt předem objednán!

Na výše uvedené ceny se již nevztahují další slevy a kromě místa Premium se hradí až na místě, hned při příjezdu a v hotovosti!

V případě, že se rozhodnete pro kombinaci týden+ týden v obou kempech- rezervujte celý pobyt vždy u kempu, který chcete navštívit jako první.

 

Více informací a rezervace:

Camping Oase Praha   /  Camping resort Frymburk