Rodinný kemp u Lipenské přehrady

Camping Resort Frymburk ****

Rodinný kemp přímo u Lipna

V Jižních Čechách přímo na břehu největšího českého jezera Lipno najdete Camping Frymburk. Příjemný rodinný kemp se nachází na cyklostezce směrem na Lipno nad Vltavou.

Camping Frymburk je vhodným místem pro relaxaci s nádherným výhledem na jezero ze všech míst i z teras mobilních domků, pro sport, wellness, pěší a cykloturistiku v přírodě, výlety na kanoích či raftech po Vltavě, ale také jako výchozí místo pro výlety po hradech a zámcích.

Pro stanování a kempování máme 170 míst, také místa se soukromým WC a sprchou. Dále zde pro ubytování naleznete luxusní a Economy mobilní domky.

Návštěvníkům kempu nabízíme moderní zázemí, restauraci s terasou a s čerstvým pečivem a zmrzlinou.

Koupat se a rybařit můžete přímo v kempu, je zde 800 metrů dlouhá udržovaná plážvodní park s trampolínami a skluzavkami, plážový volejbal. Vaše děti se zabaví na dětských hřištích, připraven je také animační program, stolní tenis, basketbal, v kempu funguje půjčovna surfů, lodí a jízdních kol.

BONUS 2023

Podělte se o své zkušenosti a vyhrajte

 

Napište po návštěvě Campingu Resort Frymburk, nebo Campingu Oase Praha co Vás u nás zaujalo, co byste rádi ostatním poradili/doporučili, na některé ze sociálních médií(Facebook, Instagram …)  Napsat můžete ať již na stránky své vlastní, nebo jiné, veřejné, tématy kempování se zabývající.

Začátkem února pak jako poděkování náhodně vybereme 9 výherců, kteří od nás obdrží vouchery – 8x za 5.000,- a jeden dokonce za 10.000,- Kč.  Tyto pak můžete využít na úhradu pobytu v libovolném z našich campingů v průběhu roku 2023.

 

Více informací a přehled příspěvků