Ideální kemp pro rodiny s dětmi

Camping Oase Praha *****

Kemp, kde se Vaše děti nikdy nudit nebudou

 

Kemp je díky své poloze vhodný jako zázemí pro návštěvu Prahy, ale hlavně jako místo k úniku z hektické reality.

V blízkosti kempu můžete také navštívit Průhonický park, nebo jeden z nějvětších Aquaparků v Evropě Aquapalace.

Vzhledem ke svému vybavení – sportoviště, venkovní i vnitřní bazén, dětská hřiště, trampolíny, krytá herna,.. je ideální volbou pro rodiny s malými dětmi. V hlavní sezóně organizujeme animační programy 3x denně.

Nebo chcete jen relaxovat ? Kromě bazénů je Vám k dispozici vířivka, sauna, nebo masáže. Nebo chcete jen příjemně strávit víkend ? Žádný problém- z Prahy k nám jede přímý autobus a zastaví Vám přímo před kempem.

Samozřejmě zde najdete i restauraci a v létě možnost občerstvení a nákupu základních potravin.

Máme rádi zvířata – těšte se na Mainské mývalí kočky, zakrslé králíčky a od června 2019 také na KONĚ!

TOP - slevy

V každém campingu skupiny můžete uplatnit společný slevový kupón -15%. Sleva se vztahuje na základní ceny (konkrétně: tarif za místo včetně přípojky elektřiny a ceny za osoby), a to po celou dobu otevření campingu. Nezáleží tedy, zda přijedete v mimo, mezi, nebo hlavní sezóně. Slevový kupón je možno využít i na ubytování v mobilních domech. V tomto případě Vám bude poskytnuta sleva ve výši 10% z ceny za ubytování (mimo příplatku a poplatku obci).

Tento slevový kupón bylo možné získat jako veletržní nabídku na veletrzích cestovního ruchu které jsme navštívili(do roku 2021 jej získal i každý host při odjezdu z kteréhokoli z našich campingů).

Platnost již získaných kupónů není nijak časově omezena. Slevový kupón je jen nutné předložit hned při zápisu/ příjezdu do campingu.